Strony

czwartek, 23 maja 2013

Remont łazienki i tak dalej ;)

Panowie przyszli - skuli co trzeba, wymienili co trzeba, posprzątali - a my z sąsiadami staramy się wrócić do normalności od czasu do czasu nerwowo zerkając w stronę łazienki i sufitów.


winowajczyni po naprawieWczoraj mój "ulubiony" pan Włodek zadzwonił z informacją, że przyszła uszczelka od kabiny prysznicowej. Po dokładnych oględzinach wyszło nam, że uszczelka jest taka sama jak poprzednio... Chyba tym razem moi fachowcy dali ciała, bo trudno mi uwierzyć, że producent kabin pomylił się po raz drugi. Próba założenia uszczelki odbędzie się po weekendzie - na razie podczas korzystania z prysznica podkładamy ręcznik
(swoją drogą prysznic z deszczownicą jest hitem nr 1 wśród dzieci i po raz pierwszy walka przed kąpielą nie dotyczy, kto ostatni do mycia, ale kto pierwszy! Dziecko nr 1 pobiło wszelkie rekordy informując mnie podczas odbierania ze szkoły, że on natychmiast po powrocie do domu idzie pod prysznic:))

A remocnik z łazienki płynnie (he he - oby nie dosłownie) przeniósł się do pokoju dzieciaków. Wczoraj zostały zdemontowane drzwi i futryna i zaczęliśmy malować pokój na biało. Czemu na biało? Bo jesteśmy tak zmęczeni życiem w bałaganie, że chcemy jak najszybciej mieć to całe remontowanie za sobą. A jak wszystko się machnie na biało - po prostu się leci naookoło. Oczywiście łatwo też nie jest: pokój ma na ścianach w sumie trzy kolory: turkus, zieleń oraz czerwień - kiedyś to była nasza sypialnia, jedna ściana była kiedyś czerwona i ten kawałek został za szafą, która z racji pleśni wyleciała.4 komentarze:

 1. co wymieniacie w łazience? jakiej marky kupujecie baterie itd.? Napiszcie cos więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umywalka Cersanit Iryda, sedes - Roca gap (czyli wasze), kran Ferro, prysznic Omnires, Kabina i brodzik Radaway

   Usuń
 2. Mało zdjęć :( uwielbiam oglądać remonty!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...