Strony

sobota, 28 lipca 2012

Doniesienia z frontu :)

Ogłaszam, że żyję ;) Myślę, że do większej aktywności blogowej wrócę po wakacjach, gdy dziecko nr 1 i 2 zaczną chodzić do szkoły i przedszkola.
Aktualnie dochodzę do siebie po zabiegu prostowania przegrody nosowej. Zalecenia lekarskie na najbliższe 3 tygodnie mam takie, że głównie leżę i pachnę :))) I szydełkuję.
Parę miesięcy temu zakupiłam Divę - w ślicznym tęczowym kolorze. I nie miałam absolutnie żadnej koncepcji co z niej zrobić. Była próba szaliczka - ale go sprułam. Aż mnie natchło na bluzkę. Na razie wygląda to mniej więcej tak:Jak widać będzie mocno kolorowo :)


Oprócz tego niespodziewanie na tapecie mam malowanie. Znaczy malowanie było planowane - ale na za 2 tygodnie ponad, gdy starsi chłopcy pojadą na wakacje do dziadków. W planach było odświeżenie pokoju i kuchni, więc niespiesznie przeglądałam strony producentów farb i dumałam nad kolorem.
Chłop, korzystając z tego, że jest w domu i pilnuje, żebym przestrzegała zaleceń lekarskich i nie mdlała (a krótko po zabiegu różnie z tym moim samopoczuciem jest), stwierdził ,że on teraz machnie kuchnię ( i nagle z dumania musiałam szybciutko przejść do podjęcia Ostatecznej Decyzji w kwestii koloru).
Jak postanowił tak zrobił - ja z nizin kanapy sobie zerkałam  jak jedna ze ścian zmienia kolor na bardziej zdecydowany:


8 komentarzy:

 1. Bajecznie kolorowa bluzeczka powstaje! Fajnie sie zapowiada- tak energetycznie i optymistycznie:-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A no i oczywiscie zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały zestaw kolorów, bardzo mi się podoba! Kolor w kuchni też ciekawy, lubię takie zdecydowane barwy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale u Ciebie kolorowo :)
  No właśnie, wakacje to mają tylko dzieci, ech... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudno tu mówić o doborze kolorów - bo włóczka batikowa jest - same się układają tak kolorowo

  OdpowiedzUsuń
 6. długo zastanawiałam się co zrobić z tej włóczki, bo jakoś nie chciałam tradycyjnych pasków - a tak układają się batikowe włóczki. Aż na FB Biferno umieściło zdjęcie bluzki robionej na drutach co prawda - ale właśnie tak wydzierganej, że nie było pasków. I tu mnie natchło, że trzeba zrobić coś z elementów - wtedy kolory będą od sasa do lasa

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...