Strony

sobota, 31 marca 2012

Weekendowo

Dziecko nr 3 miało wczoraj fazę na wchodzenie na krzesła i spadanie z nich w takim tempie, że nie zawsze zdążyłam złapać. I oto efekt bliskiego spotkania z parapetem:


Pojechałam dziś z Jasiem do Ikei kupić mu do biurka krzesło i lampkę. Miałam wizję takiego samego krzesła jak ma Wiktor - a tu zonk. Krzesła nie ma. I nie wiadomo dlaczego nie ma i kiedy będzie - dostawy tego produkty wstrzymane do końca kwietnia. Pozwoliłam Jasiowi wybrać inne:Krzesła są zupełnie inne - ale wyszłam z założenie, że kiedyś chłopaki dorobią się oddzielnych pokoi i nie będzie to już miało znaczenia ;)

Wczoraj spędziłam upiorny wieczór chowając i obcinając niteczki w 32 bratkach w serwecie. Nie lubię, nie lubię, nie lubię. Jeszcze muszę wydumać jak serwetę zakończyć.


7 komentarzy:

 1. Widzą, że nie tylko ja mam małą małpkę w domu.
  Serweta wyszła przepiękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Parapet do likwidacji, jak nóż, nożyczki i inne niebezpieczne rzeczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze krzesła, stoły, dywany, które podstawiają nogę, ściany i jeszcze parę innych rzeczy ;)

   Usuń
 3. Zobaczyłam Twoje dziecko nr 3 na tylu blogach, które czytuję, że aż się zdziwiłam, że nie bywam u Ciebie regularnie. Bratki boskie - też nie lubię wykańczać. My, Artystki, powinnyśmy mieć ludzi od takich rzeczy.
  Moja najmłodsza Córka nadaje się do "Mam talent" - ma talent do znajdowania najniebezpieczniejszych miejsc w swoim otoczeniu - mówimy na nią Niebezpiecznik. Jeśli gdzieś można zrobić sobie krzywdę, to Ona wie gdzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś mam zdjęcie najstarszego sprzed paru lat z równie uroczym lajpem po bliskim spotkaniu z huśtawką. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Wredny ten parapet, nie ma co !
  Jasiek ma dobry gust, wybrał świetne krzesło :)
  Bratki cudne !!! i w moim ulubionym kolorze bratków :)

  ps.przed chwilą zauważyłam, że zakwitły mi białe hiacynty !
  na różowe i fioletowe pewnie muszę poczekać do wieczora lub do jutra ;)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...